Problem z dziennikarzami

Problem z dziennikarzami
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Problem z dziennikarzami

Sport jest piękny, jednak często cały jego urok próbują zniszczyć… dziennikarze. Zapominają o tym, że sportowcy to też ludzie, że nie zawsze będą wygrywać, że mają także swoje życie prywatne. Na siłę szukają sensacji, a z każdego potknięcia robią wielką sprawę.
Jak wielkim utrapieniem potrafią być dziennikarze przekonał się Adam Małysz, który zawsze starał się unikać mediów. Dziennikarze postanowili wziąć się za komentowanie jego spraw osobistych. Pisali, że Izabela celowo zaszła z nim w ciążę, aby odciągnąć go od sportu. Zdecydowanie mniej pisali o tym, że to właśnie ona bardzo wspierała go, gdy borykał się z brakiem formy i namawiała do tego, aby jeszcze nie kończył kariery.
Dla mediów pożywką są także romanse. Swego czasu wszystkie gazety i portale aż huczały od plotek o Thomasie Morgensternie, który porzucił matkę swojego dziecka i związał się z inną kobietą. Wszyscy przedstawiali go w jak najgorszym świetle. Tymczasem nikt nie wie jak to do końca naprawdę było.
Głośno zrobiło się także w ubiegłym sezonie o odejściu Kruczka. Trener nie ogłosił jeszcze swojej decyzji, kiedy media już oznajmiły, że odchodzi i publikowały wypowiedzi różnych osób na ten temat oraz spekulowały kto zostanie nowym trenerem.
Dziennikarze powinni zajmować się przede wszystkim pisaniem o osiągnięciach sportowców, nie zaś o ich życiu prywatnym.

Podobne wpisy:

About the author