Euro 2016

Euro 2016
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Euro 2016

Niecałe sto dni dzieli wszystkich fanów i kibiców footballu to rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Odbywające się co cztery lata Mistrzostwa Europy tym razem odbywać się będą we Francji. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane zostało na 10 czerwca 2016 roku, gdzie na stadionie Saint-Denis w meczu otwarcia zmierzą się gospodarze Francuzi oraz reprezentacja Rumunii. Zakończenie mistrzostw i mecz finałowy zaplanowano na 10 lipca 2016 roku. W mistrzostwach wezmą udział 24 reprezentacje, a wśród nich reprezentacja Polski.

Obok Mundialu, Mistrzostwa Europy to największa piłkarska impreza na świecie. Przyciąga ona kibiców i fanów piłki nożnej nie tylko z Europy, ale także z całego świata. Nic dziwnego. To w tej imprezie piłkarskiej zobaczyć można najlepsze europejskiej reprezentacje, jednocześnie najlepsze na świecie. Kibice mogą także cieszyć oko wspaniałym zagraniami, akcjami i bramkami w wykonaniu najlepszych piłkarzy na świecie.

My liczymy na świetny występ reprezentacji Polski. Naszym celem jest wyjście z grupy i jest to cel całkowicie realny. Miejmy nadzieję, że nasi reprezentacji wrócą z mistrzostw z tarczą. Z pewnością podczas każdego spotkania będą mogli liczyć na wspaniały doping polskich kibiców.

Podobne wpisy:

About the author